doTERRA ARBORVITAE esenciálny olej (Tuja riasnatá) 5ml
Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Esenciálne oleje doTERRA
  3. doTERRA ARBORVITAE esenciálny olej (Tuja riasnatá) 5ml

doTERRA ARBORVITAE esenciálny olej (Tuja riasnatá) 5ml

Esenciálny olej ARBORVITAE alebo tuja riasnatá, je získavaný destiláciou jadrového dreva vodnou parou. Patrí do čeľade Cupressaceae (cyprusovité).Má a... celý popis
Dostupnosť
do 7 dní
Nie sme platcovia DPH
34,40 EUR
ks
Číslo produktu:arborvitae
objem:5 ml
Kompletné špecifikácie

Esenciálny olej ARBORVITAE alebo tuja riasnatá, je získavaný destiláciou jadrového dreva vodnou parou. Patrí do čeľade Cupressaceae (cyprusovité).

Má antibakteriálne, antifungálne, antiseptické, protinádorové, protirakovinové, stimulačné a upokojujúce účinky, je vynikajúci na nervy, imunitný systém a srdcové svaly. Je účinný repelent proti hmyzu. Ovplyvňuje emocionálnu rovnováhu, dýchací systém a kožu. Pri difúzovaní je upokojujúci a môže pomôcť zvýšiť duchovné povedomie alebo prehĺbiť meditáciu.

O tuji, tiež známej pod názvom červený céder, sa tiež hovorí ako o strome života. Používali ju starobylé civilizácie na zvýšenie potenciálu duchovne komunikovať počas rituálov a iných obradov. Tiež sa používala pri kašli, horúčkach, črevných parazitoch a pohlavných chorobách.

Tento olej môže pomôcť pri vypadávaní vlasov, reumatizme, bradaviciach, psoriáze a na výživu kože. Má silný vplyv na podvedomie a nevedomie.

V tehotenstve používajte s opatrnosťou. Iba na lokálne a aromatické použitie. Používajte v malom množstve a rozrieďte. Nieje určená na vnútorné použitie.

Návod na použitie
Difúzia: Použite tri až štyri kvapky 
Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Zrieďte s frakcionovaným kokosovým olejom doTERRA, aby ste minimalizovali citlivosť na kožu.

Upozornenie
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

Balenie: 5mldōTERRA produkty môžete nakúpiť aj za veľkoobchodné ceny (-25%), ak si zriadite vlastný účet. 

Registráciu môžete vykonať >TU<
Radi vám pomôžeme, ak si nebudete vedieť rady na ciapkyasaly@ciapkyasaly.sk

Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Parametre
VýrobcaDoTerra

Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás: